Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

5. PROJEKTIKONKURSS

Eesti Rahvusraamatukogul kui Euroopa Komisjoni projekti TEL-ME-MOR info vahendajal on rõõm teatada, et 18. mail 2005 kuulutas Euroopa Komisjon ametlikult välja 6. raamprogrammi 5. projektikonkursi, mis pakub haridus- ja kultuuriasutustele rohkelt võimalusi taotluste esitamiseks. Iseäranis on oodatud Euroopa Liidu uute liikmesriikide osavõtt.

Kultuuriasutuste tähelepanu juhime eriti punktile 2.5.10 – juurdepääs kultuuri- ja teadusressurssidele ning nende säilitamine.

Taotluste esitamisega on aega 21. septembrini 2005. Huvilisi nõustab 6. raamprogrammi riiklik kontaktpunkt Sihtasutus Archimedes. Täiendavat infot saab küsida TEL-ME-MORi projektijuhilt Toomas Schvakilt. tel. 630 7437, e-post info at telmemor dot net ja SA Archimedese valdkonnajuhilt Tarmo Pihlilt, tel. 730 0329, e-post tarmop at archimedes dot ee

Internetist leiavad huvilised lisateavet Euroopa Komisjoni 6. raamprogrammi kodulehelt ja projekti TEL-ME-MOR kodulehelt, kus on kõigil projektides osalemisest huvitatud organisatsioonidel ja asutustel võimalus ennast ka registreerida. Vaata http://telmemor.net/networking.php.

Samuti on võimalik osaleda 16. juunil 2005 Luxembourgis toimuval 5. projektikonkursi infopäeval. Registreerimine http://www.cordis.lu/ist/directorate_e/digicult/infoday2005.htm


 digitaalarhiiv digar