Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Avatakse Europe Direct Tallinna infopunkt

Esmaspäeval, 6. juunil kell 14.00 toimub Eesti Rahvusraamatukogu kuppelsaalis Europe Direct Tallinna infopunkti avaüritus.

Europe Direct on Euroopa Komisjoni loodud teabevõrk, kuhu kuulub üle Euroopa ligi 400 infopunkti, sealhulgas viis Eestis – Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides ja Kuressaares. Võrgustiku eesmärk on, et inimesed saaksid kõikjal võimalikult lihtsalt kätte teavet Euroopa Liidu tegevusvaldkondade ja eelkõige selle kohta, kuidas need mõjutavad inimeste igapäevaelu.

Europe Direct Tallinna infopunkt hakkab pakkuma kohalikele vajadustele kohandatud ja tavainimesele suunatud teavet, nõu, abi ning vastuseid küsimustele, mis käsitlevad Euroopa Liidu õigusakte, poliitikat, programme ja rahastamisvõimalusi.

Üritusel tutvustavad Euroopa Komisjoni esinduse pressiesindaja Pille Vaher ja Europe Direct Tallinna infopunkti projektijuht Liis Võhandu võrgustiku toimimispõhimõtteid ja infopunktide teenuseid. Ürituse teises pooles räägib Riigikogu põhiseaduskomisjoni sekretariaadijuhataja Ülle Madise Euroopa põhiseaduse lepingu ratifitseerimisest Eestis ning Silver Vohu Eesti Pangast euro kasutuselevõtust Eestis.

Võimalik on külastada Rahvusraamatukogus asuvat Europe Direct Tallinna infopunkti.

Ajakirjanikud on oodatud!

Lisainfo: Liis Võhandu, Europe Direct Tallinna infopunkti projektijuht, tel. 630 7441, liis dot vohandu at nlib dot ee

#layout1#

 

 


 digitaalarhiiv digar