Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Heljo Männi juubelinäitus

Neljapäeval, 9. veebruaril kell 12.00 avatakse Eesti Rahvusraamatukogu peanäitusesaalis Heljo Männi 80. sünnipäeva tähistav näitus "Kirjutades tagasi lapsepõlve". Avamisel osaleb ka juubilar.

Näitusel on välja pandud Heljo Männi raamatud Rahvusraamatukogu ja käsikirjad Eesti Kirjandusmuuseumi kogudest, tema lasteraamatute originaalillustratsioonid, fotod lastesaate "Nõiakivi" tegelastest ja saate valmimisest ning lastesaate “Mõmmi ja aabits” tegelased ETVst.

Samal päeval kella 11.00–11.45 toimub Rahvusraamatukogu kuppelsaalis minikonverents "Männi taga on mets", kus lastekirjanduse uurija Krista Kumberg käsitleb Heljo Männi elutöö suurust ja mitmekesisust ning kirjanik vastab küsimustele.

Näituse avamisel astuvad üles Riigikogu esimees Ene Ergma, kultuuriminister Raivo Palmaru, Riigikogu kultuurikomisjoni esimees Olav Aarna, UNICEFi Eesti Rahvuskomitee president Elle Kull ja ETV juhatuse esimees Ainar Ruussaar. Näituse avab Eesti Rahvusraamatukogu peadirektor Tiiu Valm.

Eesti Rahvusraamatukogu, UNICEFi Eesti Rahvuskomitee, Eesti Televisiooni ja TEA Kirjastuse koostöös valminud näitus jääb avatuks 23. veebruarini.

Olete oodatud!

Lisainfo: Katrin Männi, RRi näituste osakonna juhataja, tel. 630 7150.

#layout1#


 digitaalarhiiv digar