Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Rahvusraamatukogus kohtumisõhtu šveitsi kirjanikust ja fotograafist abielupaariga

Eesti Rahvusraamatukogu Šveitsi saal korraldab koostöös Šveitsi Suursaatkonnaga Helsingis teisipäeval, 25. septembril kell 17 rahvusraamatukogu kuppelsaalis kohtumise maailmarändureist šveitsi kirjaniku Michel Goeldlini ja fotograafi Yucki Goeldliniga.

Abielupaar Yucki ja Michel Goeldlin reisivad mööda maailma, Sahaarast modernsesse Metsikusse Läände, maakera magnetpooluselt Salvadori kaudu Angoola kriisipiirkondadesse, otsides ainest romaanidele ja fotodele. Michel jutustab ebatavalisi tõestisündinud lugusid meie ajast ning Yucki teeb hingematvaid fotosid.

Rahvusvahelise Punase Risti esindajatena oli abielupaar tunnistajaks kolmele tsiviilsõjale Salvadoris, Angoolas ja Kambod¾a piiril, millest valminud raamat oli Prantsusmaal bestseller ning pälvis rahvusvahelist tähelepanu.

Prantsuse keeles kirjutav Michel Goeldlin on avaldanud kümme romaani ja kolm reisikirja, millest on ilmunud palju trükke ja tõlkeid.

Yucki Goeldlin on esinenud 20 isikunäitusel ja arvukatel rühmanäitustel, ta teeb koostööd kirjastustega Šveitsis, Prantsusmaal, Venemaal, Kanadas ja Monakos ning on tegev UNESCOs.

Üritus on saksa keeles, sissepääs vaba.

Info ja registreerimine: Šveitsi saal, tel 630 7404, e-post shveits at nlib dot ee

Olete oodatud!

Yucki ja Michel Goeldlini koduleht http://www.michel-yucki-goeldlin.com/

 

Urve Pals

Avalike suhete spetsialist, tel. 630 7260


 digitaalarhiiv digar