Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Teadusraamatukogude suveseminaril räägitakse sisekommunikatsioonist

11.-12. septembrini toimub puhkekeskuses Valkla Rand Eesti teadusraamatukogude traditsiooniline suveseminar, mille seekordseks teemaks on “Edukas sisekommunikatsioon – võti töötaja südamesse”.

Juba veerand sajandit toimunud seminaride eesmärk on jäänud läbi aastate samaks: ühiste arutelude kaudu anda teadusraamatukogudele uut hoogu tegevuse arendamisel ja lugejatele paremate teenuste pakkumisel.

Tänavuse seminari on Eesti Rahvusraamatukogu ette valmistanud koostöös Tallinna Ülikooli kultuuri- ja kommunikatsioonikeskusega ning seda juhib kommunikatsioonispetsialist Priit Põiklik.

Edukas raamatukogu tegeleb sisekommunikatsiooniga sama tõsiselt ja samas mahus kui väliskommunikatsiooniga. Seekordse seminari eesmärk on arutleda ühiselt sisekommunikatsiooni rolli üle raamatukogus ning käsitleda info juhtimise ja liikumise ning infomüra vältimise võimalusi. Iga õppiv ja arenev raamatukogu on ühtlasi muutuv organisatsioon, mistõttu vaadeldakse seminaril, kuidas edastada sõnumit muudatustest nii, et see oleks arusaadav kõigile töötajatele.

Lahendatakse grupiülesandeid, et analüüsida raamatukogu sisekommunikatsiooni tugevaid ja nõrku külgi, selgitada muudatuste vajalikkust ning koostada tegevusplaan. Seminari aktiivne vorm on korraldajate arvates kõige sobivam, leidmaks parimaid teid, kuidas edaspidi olla kommunikatsioonis edukas.

Seminaril osaleb 36 raamatukogutöötajat, korraldamist toetab Kultuuriministeerium.

Täiendav info: RRi teadus- ja arenduskeskuse juhataja Janne Andresoo, tel. 630 7104, 5680 7104

Urve Pals

RRi avalike suhete spetsialist, tel. 630 7260

 


 digitaalarhiiv digar