Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Andres Kuuse esiknäitus

Saatejuhi ja dokumentalisti Andres Kuuse esiknäitus "Missioon: Fotoreportaa¾ Afganistanist ja Iraagist" 6. korruse galeriis on dokumentaalfilmide “Viimane tugipunkt” ja “Võimatu missioon” ainetel.

Kas teate, kuidas elatakse Talibani sünnilinnas Kandaharis? Milline näeb välja kurikuulus Bagdadi Haifa tänav? Miks Sab al Booris patrullivad hambuni relvastatud teismelised vabatahtlikud? Fotoreportaa¾ “Missioon” ei paku vastuseid ega valmis lahendusi, küll aga annavad pildid edasi tükikese ajaloo räsitud riikide hetkeseisust.

Andres Kuusk on töötanud ajakirjanikuna alates 1994. aastast. Aastatel 1999-2007 juhtis “Aktuaalse kaamera” toimetust, septembrist 2007 on Eesti Rahvusringhäälingu ühiskonna- ja poliitikasaadete toimetuse juht. Produtsenditöö kõrval juhib Andres Kuusk iganädalast debatti “Foorum”. Ta on teinud dokumentaalsaateid Kosovost, Afganistanist, Iraagist, Iraanist ja Hiinast.

Näitus on avatud 30. aprillini.
Olete oodatud!

Täiendav info: Andres Kuusk (Eesti Rahvusringhääling), tel. 516 6488 ja Maire Uusen (RRi näituste osakond), tel. 630 7148.

Annika Kubja
RRi avalike suhete spetsialist, tel. 630 7260
www.rahvusraamatukogu.ee


 digitaalarhiiv digar