Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Eksliibrise joonistus- ja kujundusvõistlus

#pict1v#15. oktoobrini saab esitada töid alg-, põhi- ja keskkooliõpilaste raamatuteemalisele eksliibrise joonistus- ja kujundusvõistlusele. Raamatut väärtustavast algatusest soovitakse luua Eesti Vabariigi ja Eesti Rahvusraamatukogu juubeliaastaid saatev traditsioon. Täpsemad osalustingimused >>

Võistlusele teemal “RAAMAT” on osalema oodatud õpilased üle Eesti, kes võivad kasutada kõiki graafikaliike, sh. arvutigraafikat. Igast vanusegrupist parimad 11 tööd vormistatakse näituseks ja avaldatakse näitusekataloogis aasta lõpus.
Konkurss saab teoks ning parimad tööd premeeritud Eesti Rahvusraamatukogu, Eesti Rahvusringhäälingu ja Tallinna Eksliibriseklubi koostöös.

Näitus “Eesti eksliibrise esimene sajand” jääb Rahvusraamatukogu harulduste kogu näitusesaalis avatuks 29. novembrini. Rahvusraamatukogu rohkem kui 17 000 raamatumärgist koosnevast kogust on eksponeeritud vaid valik Eesti eksliibrisemeistritelt: 180 eksliibrist, 62 kunstnikult, nende seas Kristjan Raud, Udo Ivask, Gustav Mootse, Richard Kaljo, Evald Okas, Vive Tolli, Jüri Arrak jpt. Näitusega loodetakse anda inspiratsiooni ka joonistus- ja kujundusvõistlusest osavõtjatele.

Olete oodatud!

Täiendav informatsioon:
Katrin Männi (RRi näituste osakonna juhataja), tel. 630 7150


Õnne Mets
RRi avalike suhete osakonna juhataja, tel. 630 7260
www.rahvusraamatukogu.ee


 digitaalarhiiv digar