Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Töö- ja rühmaruumid

Tööruumid kasutajatele lisaks lugemissaalidele - tasuta ja tasulised
Tööruumide ja rühmaruumide broneerimine

Tööruumid
Lugejatel on võimalus üürida tööruume, kus saab töötada privaatses ja rahulikus keskkonnas. Ühe- ja kahekohalised tööruumid asuvad 6. korrusel. Isiklikud asjad, nt raamatud, arvuti jne. võib jätta kasutamise ajaks tööruumi. Raamatukogu teavikud võib samuti ruumi jätta, erandiks on lugemissaali avakogu teavikud, mis tuleb samal päeval tagastada. Ruumi võtme väljastab ning võtab vastu 5. korruse teatmesaali konsultant. Võti tuleb tagastada igal õhtul. Ruumides on võimalik töötada raamatukogu lahtiolekuaegadel. Registreeritud kasutajatele on ruumide kasutus kolm tundi kaks korda nädalas tasuta, täiendava ajaperioodi eest on tasu vastavalt hinnakirjale. Tööruumide broneerimine , lisainfo tel. 630 7100 või info at nlib dot ee

Rühmaruumid
Registreeritud kasutajatel on võimalik ruume kasutada tasuta kaks korda nädalas kuni kolm tundi päevas, täiendava ajaperioodi eest on tasu vastavalt hinnakirjale. Rühmaruumid Punane, Kollane, Roheline, Sinine, Oranž asuvad 5. korrusel teatmesaalis, Rubiin ja Türkiis asuvad 7. korrusel humanitaarsaalis ning Kunst asub 8. korrusel kunstisaalis. Arvutitega varustatud rühmaruumides võimalus kasutada Skype`i (kõlarid, mikrofon, veebikaamera).

Punane: 12−14 inimesele, suur ekraan, arvuti, WiDi
Kollane: 4−6 inimesele, suur ekraan, arvuti, WiDi
Sinine: 4−6 inimesele, suur ekraan, arvuti, WiDi
Roheline: 4−6 inimesele
Oranž: 6−8 inimesele (kasutamine on eelregistreerimiseta ja tasuta)
Rubiin: 4 inimesele
Türkiis: 4 inimesele
Kunst: 12 inimesele, suur ekraan, arvuti ja valguslaud

Rühmaruumide broneerimine, lisainfo tel. 630 7100 või info at nlib dot ee.

Milleri salong
Raamatukogunduskorüfee Voldemar Milleri auks on 5. korrusel teatmesaalis asuv ruum nimetatud Milleri salongiks. Ruum mahutab ligi poolsada inimest. Salongis on suur ekraan ja pehme mööbel.
Milleri salongi on võimalik broneerida üritusteks Rahvusraamatukogu konverentsikeskuses, tel. 630 7262, 631 1416 või konverents at nlib dot ee.
Kui ruumis parajasti üritust ei toimu, on Milleri salong vabalt kasutatav kõigile lugejatele.

Klaveriruum
Asub 8. korrusel muusikasaalis, klaveriruumis on Blüthneri vabriku klaver. Kasutamine on tasuline vastavalt hinnakirjale. Klaveriruumi broneerimine, lisainfo tel. 630 7141, e-post muusika at nlib dot ee.

Videoruum
Asub muusikasaalis 8. korrusel. Seal saab vaadata videosid nii DVD-lt kui ka VHS-ilt. Ruumis on ka muusikakeskus. Kasutamine on tasuta, ruumi broneerimine, lisainfo tel. 630 7141, e-post muusika at nlib dot ee.
 


 digitaalarhiiv digar