Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

E-kodaniku juhendajakoolitus

Raamatukogude roll e-teenuste kasutamise ja digioskuste õpetamisel muutub üha olulisemaks. Selleks, et Sa oskaksid oma raamatukogu kasutajaid ja kogukonna liikmeid paremini juhendada, nõustada ja abistada, kutsume Sind osalema koolitusprojektis, mis toetab ja kinnistab digitaalset kirjaoskust raamatukogutöötajatel ja teistel kogukonna eestvedajatel.   

Koolitusel saad Sa lihvida oma oskusi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel, õppida tõhusamalt kasutama tekstitöötlusprogrammi Word  ja tabeltöötlusprogrammi Excel, mitmeid e- teenuseid, ID-kaarti ja mobiil-ID ning tundma küberruumi riske.

Kursuste õppekava, õpiväljundid ning materjalid on väljatöötatud BCS Koolituse AS ja Rahvusraamatukogu koostöös ning kinnitatud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt. 

Koolituse maht on 16 akadeemilist tundi auditoorset praktilist õpet, mis on jagatud kahele päevale. 

Koolitaja: BCS Koolitus AS 

Tutvu koolituse kodulehega ja registreeru koolitusele. Individuaalsete oskuste juhendamise efektiivsuse tagamiseks peaksid Sa enne koolitust tegema testi, mis näitab Sinu praeguste digioskuste taset. Pärast registreerumist saad Sa testi e-meilile.

Sulle sobivad kuupäevad saad valida pärast testi.

Kursus lõpeb testi ja tunnistusega, iga osaleja saab juhendmaterjali.

Koolitus on tasuta!

Projekt ’’e-Kogukond’’ teostajaks on BCS Koolitus AS ja Eesti Rahvusraamatukogu ning rahastatakse Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt ellu viidavast Euroopa Sotsiaalfondi toetusskeemist „Digitaalse kirjaoskuse suurendamine“. 


 digitaalarhiiv digar