Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud







 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Maie Raag Raamatukogu assistent Restaureerimiskeskus 6307243
Peeter Rahuvarm Veebiarhiveerimise rakenduste administraator Digitaalarhiivi osakond Peeter.Rahuvarm@nlib.ee 6307228
Riina Rämmel Keemik Restaureerimiskeskus Riina.Rammel@nlib.ee 6307242
Gerli Randjärv Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Gerli.Randjarv@nlib.ee 6307103
Piret Räpp Juhtiv spetsialist (ERB) Kogude arenduse osakond Piret.Rapp@nlib.ee 6307445
Eva Rebane Infospetsialist Teenindusosakond Eva.Rebane@nlib.ee 6307410
Tiia Rebassoo Vanembibliograaf (heli) Kunstide teabekeskus Tiia.Rebassoo@nlib.ee 6307145
Mari Reimal Juhtiv spetsialist Teenindusosakond Mari.Reimal@nlib.ee 6307413
Tiina Reinpalu Infospetsialist Teenindusosakond Tiina.Reinpalu@nlib.ee 6307396
Kaire Reinujaan Finantsspetsialist Peaspetsialistid Kaire.Reinujaan@nlib.ee 6307172
Pille Reinvart Vanemtoimetaja (nimenormandmed) Kogude arenduse osakond Pille.Reinvart@nlib.ee 6307398
Ruth Remmelgas Infospetsialist Teenindusosakond Ruth.Remmelgas@nlib.ee 6307408
Katre Riisalu Keskuse juhataja Kunstide teabekeskus Katre.Riisalu@nlib.ee 6307143
Tiina Ritson Infospetsialist Teenindusosakond Tiina.Ritson@nlib.ee 6307380
Lilia Rojak Infospetsialist Teenindusosakond Lilia.Rojak@nlib.ee 6307408
Raivo Ruusalepp Arendusjuht Raamatukoguteenuste arenduskeskus Raivo.Ruusalepp@nlib.ee 6307166
Raivo Ruusalepp Arendusjuht Juhtkond Raivo.Ruusalepp@nlib.ee 6307166
Kristiina Rüütel Vanemraamatukoguhoidja (säilituseksemplar) Kogude arenduse osakond Kristiina.Ryytel@nlib.ee 6307443

 digitaalarhiiv digar