Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud







 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Liive Paapstel Infospetsialist Teenindusosakond Liive.Paapstel@nlib.ee 6307396
Tatjana Palav Vanemraamatukoguhoidja Kogude arenduse osakond Tatjana.Palav@nlib.ee 6307371
Tiiu-Malle Pällo Raamatukogu assistent Restaureerimiskeskus 6307243
Piret Pärgma Terminoloog, kirjastamisspetsialist Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Piret.Pargma@nlib.ee 6307127
Helen Pärna Spetsialist Konverentsikeskus Helen.Parna@nlib.ee konverents@nlib.ee 6307262 56807174
Kersti Pärtelpoeg Raamatukogu assistent Kogude osakond Kersti.Partelpoeg@nlib.ee 6307318 6307311
Katrin Parve Digiteerija Digiteerimiskeskus Katrin.Parve@nlib.ee 6307329
Boris Pats Ekspediitor Asjaajamisosakond Boris.Pats@nlib.ee 6307236
Virve Pavlov Paljundusoperaator Digiteerimiskeskus Virve.Pavlov@nlib.ee 6307402
Vladimir Pavlov Koristaja Haldusosakond 6307281
Margit Peegel Raamatukogu assistent Kogude osakond Margit.Peegel@nlib.ee 6307313 6307314
Marge Piik Programmeerija IT arenduskeskus Marge.Piik@nlib.ee 6307167
Aleksandr Pirogov Elektrik Haldusosakond 6307190
Margit Plink Arvutigraafik Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Margit.Plink@nlib.ee 6307233
Siiri Põldmaa Töörühma juht Kogude osakond Siiri.Poldmaa@nlib.ee 6307313 6307314
Helen Põldmäe Infospetsialist (noodid) Kunstide teabekeskus Helen.Poldmae@nlib.ee 6307146
Ingrid Polis Infospetsialist Teenindusosakond Ingrid.Polis@nlib.ee 6307441
Kadri Possul Digiteerija Digiteerimiskeskus Kadri.Possul@nlib.ee 6307365
Pille Priisalu Vanembibliograaf (noodid) Kunstide teabekeskus Pille.Priisalu@nlib.ee 6307146
Piret Pruuli Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Piret.Pruuli@nlib.ee 6307302
Liina Puusepp Vanemraamatukoguhoidja Kogude arenduse osakond Liina.Puusepp@nlib.ee 6307356
Eva Püvi (töösuhe peatatud) Digiteerija Digiteerimiskeskus

 digitaalarhiiv digar