Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Pop-up Rahvusraamatukogu juba neljapäeval Telliskivi loomelinnakus

14.06.2017


Rahvusraamatukogu läheb suvel linna inimeste keskele, laenutab raamatuid, tutvustab teenuseid ja õpetab huvilistele, kuidas raamatukogu lugejana täiesti tasuta tutvuda maailma tippajakirjandusega Forbes’ist Vogue’ini.
Suvine Pop-up Rahvusraamatukogu stardib 15. juunil kell 11-15 Telliskivi loomelinnakus, kus tutvustatakse loomemajanduse, innovatsiooni ja turunduse spetsialistidele valdkonna uusimat ja parimat kirjandust ning ajakirjade lugemise tasuta portaali PressReader.  

Rahvusraamatukogu kommunikatsiooni- ja turundusjuht Terje Talv
 projektist "Pop-up raamatukoguga soovime tulla lugejale lähemale.
E-teenuste kaudu oleme juba ammu kasvanud suuremaks enda füüsilisest
majast. Nüüd soovime seda teha ka raamatutega. Raamatukogu on ühiskonnaspüsiv väärtus, oleme alati avatud kõigile.”

Telliskivi loomelinnakusse võtame kaasa raamatud ettevõtlikule inimesele. Valikus on viimase paari aasta jooksul Eesti ja maailma tunnustatud kirjastustes välja antud raamatutest. Kindlasti tasub uudistama tulla, kui huvi pakub ettevõtlus, turundus, idufirmad, müük, juhtimine, tootearendus, reklaam, innovatsioon, raamatupidamine, personalijuhtimine, meeskonnatöö, klientide leidmine ja hoidmine või äriõigus. Meie raamatute seas leiab nii kergemat, kuid samas kasulikku lugemist, kui ka teaduspõhiseid uurimusi ja juhtumianalüüse.

Kohal on meie infospetsialistid, kes hea meelega annavad nõu, kuulavad lugejate ettepanekuid ja raamatusoovitusi. Suvisest pop-up raamatukogust laenutame raamatuid erakordselt kuni kaheks kuuks tavapärase kolme tööpäeva asemel. Sama pikk tähtaeg kehtib ka Eesti Rahvusraamatukogust Tõnismägi 2 laenatud raamatutele.

Kuna raamatud ei armasta vett, siis vihmasaju korral on Pop-up suletud.
Täpsem ajakava ja järgmised asukohad selguvad jooksvalt ning infot nende kohta leiate Rahvusraamatukogu veebilehelt ja Facebookist.


Loe täpsemalt kuidas saad tasuta lugeda e-ajakirju ja e-raamatuid.Lisainfo:
Terje Talv, Eesti Rahvusraamatukogu kommunikatsiooni- ja turundusjuht
e-post Terje.Talv@nlib.ee, tel. 5680 7260
 
Krõõt Mõttus, Eesti Rahvusraamatukogu kommunikatsioonispetsialist,
e-post Kroot.Mottus@nlib.ee, tel. 5817 4399
 


 digitaalarhiiv digar