Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Rahvusraamatukogu uus otsinguportaal: kõige sügavam teadmiste kogu

15.02.2017

Uuenes Rahvusraamatukogu otsinguportaal, mis käib kaasas lugejate infotarbimise muutumisega, sest kogu varem mitmes andmebaasis olnud kvaliteetinfo on nüüd ühest kohast leitav. Portaal on annab täiesti uue mõõtme teadmiste otsimises, sest lugeja leiab vajaliku kiiresti ja intuitiivselt. Visuaalne kasutajakeskkond aitab hõlpsalt infot leida ja töötab kõigil mobiilsetel vahenditel.

Otsinguportaali kaudu on võimalik kasutada paljusid Rahvusraamatukogu teenuseid: tellida digitaal- või paberkoopia, lisamaterjale mõnest teisest maailma raamatukogust, suhelda raamatukogu töötajaga reaalajas, kasutada väga suures mahus võõrkeelseid e-raamatuid ja e-ajakirju. Keskkond on oluline abimees tudengitele, teaduritele, valdkonnaspetsialistidele, õppejõududele ja kõikidele Rahvusraamatukogu lugejatele.

Toome raamatukogu Sulle koju, sest ID-kaardi või mobiil-ID kaudu sisse logides saab lugeda tasulist sisu tasuta ka väljaspool raamatukogu, jõuda täismahus digitaalsete tekstideni ning lugeda akadeemilist ja erialast sisu kogu maailmast.Hoiame mõtteid, et jagada neid teiega.

Andmebaaside loend on portaali esilehel.

 


 digitaalarhiiv digar