Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Miks sisse logida Miks ma peaksin kasutajaks registreeruma?
ID-kaardiga või Mobiil-ID-ga Eesti Rahvusraamatukogu lugejaks registreerudes saate kasutada kõiki e-teenuseid ja Rahvusraamatukogus kohapeal pakutavaid teenuseid.

Teenused, millesse sisselogimine annab eelise leitud informatsiooni ka edaspidisteks kasutuskordadeks salvestada.

EsterE-kataloog ESTER – siin on kõik meie teavikud!
Minu ESTERis saab vaadata oma laenutusi, pikendada laenutähtaegu, teavikuid järjekorda panna, salvestada laenutuste ajalugu, lisada kommentaare ja anda teavikutele hindeid. Loe lähemalt siit!
 
DigarDigitaalarhiiv DIGAR – siin on kõik digitaalsed teavikud!
Minu DIGARis saab salvestada leitud teavikud riiulitele, neid teistega jagada, märgistada loetut jne.
Loe lähemalt siit!
 
Digari ajalehedDIGARi Eesti artiklid – Eesti digitaalsed ajalehed!
Minu DIGARis saab artiklitele lisada teemasid, salvestada loendeid ning kogutud kirjeid saata e-postile. Lisaks saab parandada automaatselt tuvastatud teksti (enne 1944. a ilmunud ajalehtedes). Loe lähemalt siit!
 
OtsinguportaalOtsinguportaal - võõrkeelseid teadusartikleid leiab mitmest andmebaasist korraga. Portaali e-riiulisse saab salvestada otsinguid, andmebaaside ja otsitulemuste valikuid. Sisselogituna ka juurdepääs võõrkeelsetele teadusandmebaasidele (litsentsiandmebaasid). Otsinguportaal sisaldab üle 70 000 täistekstajakirja ja üle 60 000 e-raamatu. Loe lähemalt siit!
 
ERBEesti rahvusbibliograafia ERB – Eestis kõigis keeltes registreeritud väljaanded ERB registreerib Eestis kõigis keeltes ja välismaal eesti keeles avaldatud väljaanded, Eesti autorite teosed ja nende tõlked. Sisselogituna saab kirjed salvestada Minu kausta ning kogutud kirjeid printida või saata e-postile. Loe lähemalt siit!

 digitaalarhiiv digar