Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Tallinna raamatumess 2017

03.04.2017

Eesti Rahvusraamatukogu ja Eesti Kirjastuste Liit ootavad kõiki 6-8. aprillini iga-aastasele kevadisele raamatumessile Rahvusraamatukogus. Oodatud on nii väikesed kui ka suured raamatusõbrad. Toimub suur raamatumüük ja palju üritusi raamatuesitlustest, autoritega kohtumistest kuni lastele mõeldud töötubadeni, lisaks põnevad seminarid ning koolitused. Erihindadega müüvad raamatuid ligi 30 kirjastust.


KAVA:

Neljapäeval, 6. aprillil (http://estbook.com/neljapaev-6-aprill/) on kirjandusfoorum “Kui lugeda on raske…”. Foorumil uuritakse, missugused võimalused on neil, kel pole võimalik seda teha – olgu selleks siis haigus (nägemisvaegus või muu trükikirja lugemise puue) või ka ajapuudus. Foorumile on oodatud õpetajad, raamatukogutöötajad, sotsiaaltöötajad ja tugiisikud, kirjastajad ning loomulikult ka kõik need, keda see teema otseselt puudutab.

Täiskasvanud ajaloohuvilised saavad kuulda metsavenna lapsepõlvemeenutusi, arutleda koos David Vsevioviga Venemaa ajaloo teemadel ning kuulda raamatu “Musta koidiku kuulutajad: Soome fašistide lugu” autoritelt Soome rahvusäärmuslaste arengust.

Reedel, 7. aprillil  saab teoks tüpograafiaseminar KIRJAK 5, kuhu on oodatud disainerid, kujundusgraafikud, kirjastajad – kõik, kelle tegevus puudutab tööd tekstiga, kujundust ja küljendust. Lastele on kavas kohtumine Marion Suitsoga ja Mihhail Stalnuhhin tutvustab oma lasteraamatuid.

Laupäeval, 8. aprillil  toimub üle-eestilise 3.-4. klasside kirjandusmängu finaal, lisaks on lastele mänguline hommik raamatu “Kust tulevad unenäod“  ettelugemisel ning taaskasutuse töötuba ja 4–10aastastel lastel on võimalik meisterdada paberist väike märkmik. Toimub ka kirjandusklubi, kus arutletakse loetud raamatute üle ning arutletakse, mida teha raamatutega, mida hea meelega annaks teisele ringile.

Tutvu programmiga siin.


Tallinna raamatumess on avatud:
6. ja 7. aprillil 10-20
8. aprillil 11-17


Tule kogu perega ning veeda aega raamatute ja teadmiste seltsis!

Sissepääs on tasuta.
 


 digitaalarhiiv digar