Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Tule ja pane ennast Rahvusraamatukogus proovile!

01.12.2017

Ootame oma meeskonda vabatahtlikke, kes juhiksid külastajate ekskursioone ja aitaksid kaasa suurürituste korraldamises. Meid külastavad nii kooliklassid, tudengirühmad kui ka ettevõtted ja asutused, huvilised tulevad ka välisriikidest. Samuti toimub meie majas palju põnevaid üritusi. 

Giigi tööülesannete hulka kuulub osakondade informeerimine grupist, grupi vastuvõtmine ning vastavalt vanusele ja grupi huvile umbes tunnise ekskursiooni juhtimine. Oleme avatud ka vabatahtlike ideedele, kuidas ekskursiooni põnevamaks teha. Ürituste puhul pakud meile jooksvalt abi ja täidad erinevaid ülesandeid. 

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt?

Vabatahtlikelt ootame huvi kultuuri, eriti raamatute ja kunsti vastu. Tähtis on julgus rääkida külastajate ees ning lähtuda grupi spetsiifikast. Kasuks tuleb võõrkeele oskus, mida rohkem, seda parem.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlik töö Eesti Rahvusraamatukogus pakub vaate suure kultuuriasutuse ja siin toimuva telgitagustesse. Toetame vabatahtlikku sisseelamisel, aitame luua kontakti osakondadega ning arvestame meeleldi vabatahtlike häid ideid. Raamatukogu seltskond on noor ja täis teotahet ning ootame sind!

Mida organisatsioon pakub?

Eesti Rahvusraamatukogu pakub vabatahtlikele giidikoolitust ning võimalust ekskursiooni kaasa teha. Eesti piires katame ka kohale sõiduks vajalikud transpordikulud. Võimalus on kasutada eelneval kokkuleppel meie kogusid ja vahendeid. Vähemalt kolme ekskursiooni juhtinud vabatahtlik saab meilt soovituskirja CV jaoks.

Huvi korral saata CV ja lühike motivatsioonikiri emailiga info at nlib dot ee.

 

 


 digitaalarhiiv digar