Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud 

Selle nädala lõpus toimub Tallinna raamatumess

16.04.2018

19.-21. aprillini toimub Rahvusraamatukogus Tallinna raamatumess. Raamatumessi lahutamatuks osaks on raamatumüük, millest võtavad osa erinevad kirjastused. Lisaks raamatumüügile toimub ka seminare, kirjandusfoorum, ekskursioone ja muud põnevat.

Raamatumess saab alguse neljapäeval, 19. aprillil. Avapäeval toimub näiteks kirjandusfoorum "Kirjandusmälu 2.0", mis tänavu keskendub kirjandusmälule, vaadeldes seda nii koha-, keha- kui ka visuaalmälu kaudu.

19. aprillil kell 16-17 toimub Rahvusraamatukogus ekskursioon suurnäitusel "100 aastat kirjandust". Ekskursioon on tasuta, ent eelneva registreerimisega. Regsitreerimiseks saada kiri aadressil expo at nlib dot ee. Kui soovid ekskursioonist osa võtta, aga aeg ei sobi, siis teadmiseks, et sama ekskursioon toimub ka laupäeval, 21. aprillil kell 14.

Reedel, 20. aprillil toimub mitmeid üritusi, mis on suunatud kirjastajatele jt selle valdkonna esindajatele. Näiteks kella 9-18 toimub suures konverentsisaalis tüpograafiaseminar "KIRJAK"

Reedel kell 15 toimub seminar "1 aasta säilituseksemplariseaduse rakendumisest", mis on mõeldud ainult kirjastajatele. Pärast seminari toimub soovijatele ka ekskursioon Rahvusraamatukogu digiteerimiskeskuses. Seminarile ja ekskursioonile saab registreerida siin

Tutvu raamatumessi programmiga ja tule nädala teises pooles Rahvusraamatukogust läbi! Raamatumessile tasub tulla kogu perega, sest ka lastele on palju põnevat!

Lisainfo:

Kerti Kulper, kommunikatsioonispetsialist, Kerti dot Kulper at nlib dot ee

 

 

 


 digitaalarhiiv digar